Programy komputerowe, najnowsze programy antywirusowe, do obróbki zdjęć, programy graficzne...
Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na implementację rozwiązania, jakim jest system ERP. Decydując się na tego typu system warto rozważyć rozwiązanie proponowane przez SAP. Jest to lider wśród dostawców oprogramowania dla firm. Propozycją systemu dla firm małej i średniej wielkości jest system SAP Business One. Posiada funkcjonalności tj.: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość, program magazynowy. Wdrożeniem oprogramowania SAP Business One zajmuje się firma SUPREMIS.
Kategorie » Programowanie, Programy inne, Biuro,
SUPREMIS- partner SAP, oferuję pomoc przy zakupie i wdrożeniu oprogramowania do zarządzania z klasy systemów ERP- SAP Business One. System dla firm składa się z wielu modułów (np.CRM, kadry i płace, program magazynowy), dobieranych wg indywidualnych potrzeb.
Kategorie » Biuro,
Nasz serwis naprawia sprzęt komputerowy poprzez wymianę bazowych elementów elektronicznych (rezystorów, tranzystorów, transformatorów). Jeśli naprawa na poziomie elementarnym jest zbyt czasochłonna naprawiamy sprzęt na poziomie modułów. Dzięki takiemu podejściu do serwisowania możemy zagwarantować Klientowi atrakcyjne ceny a co najważniejsze najkrótszy czas naprawy. Nasz serwis zdiagnozuje uszkodzone urządzenie „od ręki”. W ciągu 15 minut będzie gotowa diagnoza i szacunkowa wycena naprawy. Okres standardowej naprawy nie przekracza 7 dni roboczych.
Kategorie » Internet, Biuro, Bezpieczeństwo,
W celu płynnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa wykorzystuje się różne rozwiązania. Jednym z nich jest oprogramowanie dla firm. Jest to specjalistyczny system dla firm. Opracowywaniem takich innowacyjnych rozwiązań zajmuje się SAP. Jest to światowy lider w projektowaniu oprogramowania, jakim jest system ERP. Dla małych i średnich firm przygotował on rozwiązanie o nazwie SAP Business One. Jego wdrożenia w oferuje SUPREMIS, pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce.
Kategorie » Biuro,
System Athena jest idealnym rozwiązaniem dla firmy zajmującej się sporządzaniem kosztorysów, która szuka kompleksowego narzędzia do swojej pracy. System zawiera oprócz oprogramowania Norma Pro wiele innych przydatnych programów wspomagających proces kosztorysowania budowlanego.
Kategorie » Programy inne, Biuro,
Program PROFIT umożliwia zarządzanie produkcją począwszy od rejestracji zamówień, poprzez otwieranie zleceń produkcyjnych na podstawie kartoteki technologicznej, tworzenie przewodników warsztatowych, kontrolę realizacji produkcji, po przyjmowanie na magazyn wyrobów gotowych, wysyłkę do odbiorców i fakturowanie. Program PROFIT pozwala na określenie zapotrzebowania materiałowego, rezerwację na magazynach na zlecenie produkcyjne oraz generowanie zamówień materiałowych do dostawców. Program PROFIT umożliwia również planowanie produkcji, kontrolowanie obciążenia grup maszyn i pracowników.
Kategorie » Biuro, Programowanie,
W naszej ofercie znajdą Państwo program do wystawiania Faktur VAT oraz program do wystawiania Rachunków uproszczonych. Programy z Seri Small Business zostały zaprojektowane z myślą o małych i średnich firmach które cenią sobie czas i wygodę. Programy są proste w obsłudze a za razem bardzo funkcjonalne.
Kategorie » Biuro,
FineReader - jest to najlepszy obecnie program OCR. Przetwarzanie dokumentów przy pomocy programu Fine Reader nigdy nie było jeszcze tak proste.
Kategorie » Biuro,
CentrumXP.pl - wszystko o produktach Microsoftu: Windows XP, Windows Vista, Office 2003 Windows Media Player, Forum, Download, Pliki
Kategorie » Porady , Biuro,
Rozbudowany słownik języka angielskiego z opisami, synonimami i antonimami do ściągnięcia za darmo. WordWeb zawiera w wersji bezpłatnej 140 tys. haseł głównych i 115 tys. synonimów i antonimów. Słownik bardzo wygodny w obsłudze. WordWeb - the free electronic thesaurus and dictionary download for Windows PCs. Find out more and download your copy.
Kategorie » Biuro,
Program analizuje dokumenty zapisane w formacie Word (DOC) i usuwa w nich ukryte informacje takie jak dane autora, wersje programu, czas edycji, datę i miejsce zapisu, czy dokument był drukowany itd. Dzięki temu nasze dane nie trafią w niepowołane ręce. Oczywiście program posiada opcję podglądu danych i nie usuwaniu ich.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
CeReM Personal to program dla firm, wspomagającym współpracę z klientami. Aplikacja między innymi zawiera kalendarz w którym można zapisać terminy ważnych spotkań oraz zdefiniować tygodniowy plan zajęć. Program oczywiście posiada bazę danych o klientach, oraz opcję korespondencji seryjnej. Program CeReM Personal jest bezpłatny dla firm oraz osób prywatnych. Warunkiem jego używania jest rejestracja online i przestrzeganie warunków umowy licenyjnej.
Kategorie » Biuro,
Prosty ale bardzo wygodny w obsłudze edytor kaskadowych arkuszy stylów CSS. Zawiera listę najczęściej używanych selektorów, pozostałe należy wpisać ręcznie.
Kategorie » Biuro, Internet, Programowanie,
Edytor tekstowy zgodny z Microsoft Word, w polskiej wersji językowej. AbiWord chociaż niema takich możliwości jak Word, ale za to umożliwi nam w prosty i wygodny sposób stworzyć dokumenty tekstowe. Program umożliwia wygodne formatowanie akapitów, wstawianie symboli, wstawianie rysunków, z zewnętrznych plików. AbiWord umożliwia zapisywanie dokumentów w formacie HTML i DOC. AbiSource - Open Source for the Desktop.
Kategorie » Biuro,
Acrobat Reader firmy Adobe, umożliwia przeglądanie dokumentów zapisanych jako Adobe Portable Document Format (PDF). Format ten stał się standardowym sposobem zapisu publikacji elektronicznych. Najnowszą wersje wzbogacono między innymi w odtwarzanie multimediów połączonych z plikami PDF. Program po polsku.
Kategorie » Biuro,
Spamihilator doskonałe narzędzie do filtrowania i usuwania niechcianej poczty elektronicznej, czyli tak zwanego spamu. Program działa jako proxy dla programów pocztowych - sprawdza w tle wiadomości pobierane z serwera przez naszego klienta poczty i na podstawie filtrów, a także samouczącego się modułu antyspamowego, rozpoznaje spam, który umieszcza w specjalnym folderze. Program obsługuje wtyczki, za pomocą których możemy zwiększać jego funkcjonalność, wtyczki do pobrania na stronie domowej. Aplikacja po angielsku, freeware.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
K9 darmowy program do filtrowania niechcianej poczty. Aplikacja działa w ten sposób że klasyfikuje wiadomości na podstawie statystycznej analizy i oznacza pocztę przychodzącą jako junk email (spam), bądź non-spam. Program ma wbudowane uczące się filtry Bayes-a, które przez pewien czas trzeba samemu szkolić (które e-maile są spamem, a które nie). Program angielskojęzyczny, darmowy.
K9 is an email filtering application that works in conjunction with your regular POP3 email program and automatically classifies incoming emails as spam (junk email) or non-spam without the need for maintaining dozens of rules or constant updates to be downloaded. It uses intelligent statistical analysis that can result in extremely high accuracy over time.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
Osób online: 1