Programy komputerowe, najnowsze programy antywirusowe, do obróbki zdjęć, programy graficzne...
Dostawca usług informatycznych i telekomunikacyjnych. Bezpieczeństwo, audyty, projektowanie, nadzór, serwis techniczny
Kategorie » Bezpieczeństwo, Internet, Narzędzia,
Aplikacje dla placówek zwykle są sprzedawane z kluczami na jedno lub parę laptopów. Należałoby także wyróżnić systemy w wersji kartonowej czasami nazywanej wersją box i wyprzedawane jako płyty lub ze sprzętem komputerowym zwanymi jako OEM. Na koniec nadmienić należałoby że udana obsługa informatyczna przedsiębiorstwa jest przede wszystkim uwarunkowana od jakości oraz różnorodności oprogramowania.Każda szanująca się firma komputerowa posiada w swojej ofercie programy dla firm. Niejednokrotnie można natknąć się przedsiębiorstwa zajmujące się wyłącznie wyprzedawaniem programów.
Kategorie » Programy inne, Bezpieczeństwo, Narzędzia,
Moduł NND DOC jest przeznaczony głównie do wspomagania obiegu dokumentów takich jak: elektroniczne faktury, pisma przychodzące i wychodzące, umowy, podania, oferty, zamówienia i wszelka korespondencja zewnętrzna. Narzędzie umożliwia przygotowanie metryki faktury w celu ewidencjonowania wymaganych informacji oraz przygotowanie obiegu faktury na podstawie faktycznej drogi jej dekretacji oraz akceptacji
Kategorie » Programowanie, Programy inne, Narzędzia,
Producent oprogramowania do zarządzania procesami. DMS jest systemem wspierającym obieg. Proszę zewnętrznej i wewnętrznej dokumentacji w organizacji. Istnieje możliwość integracji systemu z dowolnymi rozwiązaniami zewnętrznymi, jak systemy klasy ERP. Umożliwione zostało tworzenie, opiniowanie oraz zatwierdzanie umów. Istnieje też możliwość zarządzania dokumentami, projektami technicznymi oraz zmianami wymagań prawnych i ustaw. System integrowany z popularnym oraz dedykowanym oprogramowaniem zewnętrznym.
Kategorie » Programowanie, Programy inne, Narzędzia,
GetRight to najpopularniejszy program wspomagający pobieranie plików z internetu. Umożliwia ściąganie plików w wielu sesjach (można przerwać i ponowić ściąganie). Potrafi wyszukiwać szybkie mirrory serwerów. Program po angielsku, shareware.
Kategorie » Internet, Narzędzia,
Teleport Pro firmy Tennyson Maxwell jest to niewątpliwie najpopularniejszy program internetowy służący do ściągania całych witryn Internetowych na lokalny dysk twardy. Pozwala tworzyć dokładne mirror-y (lustrzane odbicia) stron WWW, możemy wybrać typ ściąganych plików np. same obrazki lub archiwa np. ZIP, RAR czy ARJ. Program pozwala także ustalić maksymalny rozmiar pobieranych plików. Program po angielsku. Teleport Pro jest jednak shareware'm i przestanie działać po 40 - krotnym uruchomieniu i do czasu rejestracji ma limit pobrani plików w każdej sesji (500 plików) ale warto jeśli chcemy ściągnąć całą zawartość witryny.
Kategorie » Internet, Narzędzia,
eMule jeden z najpopularniejszych programów p2p, nazwa "eMule" pochodzi z zwierzęcia zwanego "Mułem". Program rozwijany jest na zasadach Open Source i stanowi alternatywę dla oryginalnego klienta sieci eDonkey. Aplikacja ma rozbudowany, spolszczony interfejs i kierowana jest do osób, które ściągają duże pliki, na przykład obrazy płyt. eMule jest całkowicie darmowy, wolny od programów adware, spyware itp. Program po polsku.
Kategorie » Internet, Narzędzia,
Program modyfikuje ustawienia Windows XP, między innymi blokuje wysyłania informacji do internetu. Program odłącza automatyczne pobieranie licencji, kodeków, wysyłanie informacji o błędach do producenta. Po za tym pozwala modyfikować inne elementy konfiguracyjne np. ukryć komputer w sieci wyłączyć host skryptów, usługę automatycznego połączenia z internetem.
xp-antispy is a freeware to configure microsoft windows xp easily
Kategorie » Narzędzia,
Wyswietla informacje o napędzie DVD i aktualnie odtwarzanym dysku.
Kategorie » Narzędzia,
DVDShrink jest narzędziem do wykonywania kopii zapasowych płyt DVD. Dobrze radzi sobie zaszyfrowanymi dyskami, dzięki czemu można skopiować nawet zabezpieczone płyty. DVD Shrink is software to backup DVD discs. You can use this software in conjunction with DVD burning software of your choice, to make a backup copy of any DVD video disc.
Kategorie » Narzędzia,
Program analizuje dokumenty zapisane w formacie Word (DOC) i usuwa w nich ukryte informacje takie jak dane autora, wersje programu, czas edycji, datę i miejsce zapisu, czy dokument był drukowany itd. Dzięki temu nasze dane nie trafią w niepowołane ręce. Oczywiście program posiada opcję podglądu danych i nie usuwaniu ich.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
Spamihilator doskonałe narzędzie do filtrowania i usuwania niechcianej poczty elektronicznej, czyli tak zwanego spamu. Program działa jako proxy dla programów pocztowych - sprawdza w tle wiadomości pobierane z serwera przez naszego klienta poczty i na podstawie filtrów, a także samouczącego się modułu antyspamowego, rozpoznaje spam, który umieszcza w specjalnym folderze. Program obsługuje wtyczki, za pomocą których możemy zwiększać jego funkcjonalność, wtyczki do pobrania na stronie domowej. Aplikacja po angielsku, freeware.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
K9 darmowy program do filtrowania niechcianej poczty. Aplikacja działa w ten sposób że klasyfikuje wiadomości na podstawie statystycznej analizy i oznacza pocztę przychodzącą jako junk email (spam), bądź non-spam. Program ma wbudowane uczące się filtry Bayes-a, które przez pewien czas trzeba samemu szkolić (które e-maile są spamem, a które nie). Program angielskojęzyczny, darmowy.
K9 is an email filtering application that works in conjunction with your regular POP3 email program and automatically classifies incoming emails as spam (junk email) or non-spam without the need for maintaining dozens of rules or constant updates to be downloaded. It uses intelligent statistical analysis that can result in extremely high accuracy over time.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
Osób online: 1