Programy komputerowe, najnowsze programy antywirusowe, do obróbki zdjęć, programy graficzne...
Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na implementację rozwiązania, jakim jest system ERP. Decydując się na tego typu system warto rozważyć rozwiązanie proponowane przez SAP. Jest to lider wśród dostawców oprogramowania dla firm. Propozycją systemu dla firm małej i średniej wielkości jest system SAP Business One. Posiada funkcjonalności tj.: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość, program magazynowy. Wdrożeniem oprogramowania SAP Business One zajmuje się firma SUPREMIS.
Kategorie » Programowanie, Programy inne, Biuro,
SUPREMIS- partner SAP, oferuję pomoc przy zakupie i wdrożeniu oprogramowania do zarządzania z klasy systemów ERP- SAP Business One. System dla firm składa się z wielu modułów (np.CRM, kadry i płace, program magazynowy), dobieranych wg indywidualnych potrzeb.
Kategorie » Biuro,
Nasz serwis naprawia sprzęt komputerowy poprzez wymianę bazowych elementów elektronicznych (rezystorów, tranzystorów, transformatorów). Jeśli naprawa na poziomie elementarnym jest zbyt czasochłonna naprawiamy sprzęt na poziomie modułów. Dzięki takiemu podejściu do serwisowania możemy zagwarantować Klientowi atrakcyjne ceny a co najważniejsze najkrótszy czas naprawy. Nasz serwis zdiagnozuje uszkodzone urządzenie „od ręki”. W ciągu 15 minut będzie gotowa diagnoza i szacunkowa wycena naprawy. Okres standardowej naprawy nie przekracza 7 dni roboczych.
Kategorie » Internet, Biuro, Bezpieczeństwo,
W celu płynnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa wykorzystuje się różne rozwiązania. Jednym z nich jest oprogramowanie dla firm. Jest to specjalistyczny system dla firm. Opracowywaniem takich innowacyjnych rozwiązań zajmuje się SAP. Jest to światowy lider w projektowaniu oprogramowania, jakim jest system ERP. Dla małych i średnich firm przygotował on rozwiązanie o nazwie SAP Business One. Jego wdrożenia w oferuje SUPREMIS, pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce.
Kategorie » Biuro,
System Athena jest idealnym rozwiązaniem dla firmy zajmującej się sporządzaniem kosztorysów, która szuka kompleksowego narzędzia do swojej pracy. System zawiera oprócz oprogramowania Norma Pro wiele innych przydatnych programów wspomagających proces kosztorysowania budowlanego.
Kategorie » Programy inne, Biuro,
Program PROFIT umożliwia zarządzanie produkcją począwszy od rejestracji zamówień, poprzez otwieranie zleceń produkcyjnych na podstawie kartoteki technologicznej, tworzenie przewodników warsztatowych, kontrolę realizacji produkcji, po przyjmowanie na magazyn wyrobów gotowych, wysyłkę do odbiorców i fakturowanie. Program PROFIT pozwala na określenie zapotrzebowania materiałowego, rezerwację na magazynach na zlecenie produkcyjne oraz generowanie zamówień materiałowych do dostawców. Program PROFIT umożliwia również planowanie produkcji, kontrolowanie obciążenia grup maszyn i pracowników.
Kategorie » Biuro, Programowanie,
W naszej ofercie znajdą Państwo program do wystawiania Faktur VAT oraz program do wystawiania Rachunków uproszczonych. Programy z Seri Small Business zostały zaprojektowane z myślą o małych i średnich firmach które cenią sobie czas i wygodę. Programy są proste w obsłudze a za razem bardzo funkcjonalne.
Kategorie » Biuro,
FineReader - jest to najlepszy obecnie program OCR. Przetwarzanie dokumentów przy pomocy programu Fine Reader nigdy nie było jeszcze tak proste.
Kategorie » Biuro,
CentrumXP.pl - wszystko o produktach Microsoftu: Windows XP, Windows Vista, Office 2003 Windows Media Player, Forum, Download, Pliki
Kategorie » Porady , Biuro,
Rozbudowany słownik języka angielskiego z opisami, synonimami i antonimami do ściągnięcia za darmo. WordWeb zawiera w wersji bezpłatnej 140 tys. haseł głównych i 115 tys. synonimów i antonimów. Słownik bardzo wygodny w obsłudze. WordWeb - the free electronic thesaurus and dictionary download for Windows PCs. Find out more and download your copy.
Kategorie » Biuro,
Program analizuje dokumenty zapisane w formacie Word (DOC) i usuwa w nich ukryte informacje takie jak dane autora, wersje programu, czas edycji, datę i miejsce zapisu, czy dokument był drukowany itd. Dzięki temu nasze dane nie trafią w niepowołane ręce. Oczywiście program posiada opcję podglądu danych i nie usuwaniu ich.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
CeReM Personal to program dla firm, wspomagającym współpracę z klientami. Aplikacja między innymi zawiera kalendarz w którym można zapisać terminy ważnych spotkań oraz zdefiniować tygodniowy plan zajęć. Program oczywiście posiada bazę danych o klientach, oraz opcję korespondencji seryjnej. Program CeReM Personal jest bezpłatny dla firm oraz osób prywatnych. Warunkiem jego używania jest rejestracja online i przestrzeganie warunków umowy licenyjnej.
Kategorie » Biuro,
Osób online: 1