Katalog Stron Internetowych

Programy.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Programy komputerowe, wersje najnowszych programów antywirusowych, do obróbki zdjęć, do ściągania, graficznych mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog Stron WWW Programy.Gdzieszukac.pl  »  Narzędziadodaj wpis do katalogu
Nr 445» obsługa informatyczna firm
obsługa informatyczna firm
Aplikacje dla placówek zwykle są sprzedawane z kluczami na jedno lub parę laptopów. Należałoby także wyróżnić systemy w wersji kartonowej czasami nazywanej wersją box i wyprzedawane jako płyty lub ze sprzętem komputerowym zwanymi jako OEM. Na koniec nadmienić należałoby że udana obsługa informatyczna przedsiębiorstwa jest przede wszystkim uwarunkowana od jakości oraz różnorodności oprogramowania.Każda szanująca się firma komputerowa posiada w swojej ofercie programy dla firm. Niejednokrotnie można natknąć się przedsiębiorstwa zajmujące się wyłącznie wyprzedawaniem programów.
home » http://www.splitbit.pl
kategorie » Programy inne, Bezpieczeństwo, Narzędzia,
 
 
Nr 398» TKomp
TKomp
elektroniczny obieg faktur przychodzących i wychodzących
Moduł NND DOC jest przeznaczony głównie do wspomagania obiegu dokumentów takich jak: elektroniczne faktury, pisma przychodzące i wychodzące, umowy, podania, oferty, zamówienia i wszelka korespondencja zewnętrzna. Narzędzie umożliwia przygotowanie metryki faktury w celu ewidencjonowania wymaganych informacji oraz przygotowanie obiegu faktury na podstawie faktycznej drogi jej dekretacji oraz akceptacji
home » http://obiegfaktur.eu
kategorie » Programowanie, Programy inne, Narzędzia,
 
 
Nr 397» TKomp
TKomp
oprogramowanie do zarządzania firmą
Producent oprogramowania do zarządzania procesami. DMS jest systemem wspierającym obieg. Proszę zewnętrznej i wewnętrznej dokumentacji w organizacji. Istnieje możliwość integracji systemu z dowolnymi rozwiązaniami zewnętrznymi, jak systemy klasy ERP. Umożliwione zostało tworzenie, opiniowanie oraz zatwierdzanie umów. Istnieje też możliwość zarządzania dokumentami, projektami technicznymi oraz zmianami wymagań prawnych i ustaw. System integrowany z popularnym oraz dedykowanym oprogramowaniem zewnętrznym.
home » http://www.tkomp.pl
kategorie » Programowanie, Programy inne, Narzędzia,
 
 
Nr 91» GetRight
GetRight
Pobieranie plików z Internetu
GetRight to najpopularniejszy program wspomagający pobieranie plików z internetu. Umożliwia ściąganie plików w wielu sesjach (można przerwać i ponowić ściąganie). Potrafi wyszukiwać szybkie mirrory serwerów. Program po angielsku, shareware.
home » http://www.getright.com
kategorie » Internet, Narzędzia,
 
 
Nr 90» Teleport Pro
Teleport Pro
ściąganie plików, całych witryn Internetowych
Teleport Pro firmy Tennyson Maxwell jest to niewątpliwie najpopularniejszy program internetowy służący do ściągania całych witryn Internetowych na lokalny dysk twardy. Pozwala tworzyć dokładne mirror-y (lustrzane odbicia) stron WWW, możemy wybrać typ ściąganych plików np. same obrazki lub archiwa np. ZIP, RAR czy ARJ. Program pozwala także ustalić maksymalny rozmiar pobieranych plików. Program po angielsku. Teleport Pro jest jednak shareware'm i przestanie działać po 40 - krotnym uruchomieniu i do czasu rejestracji ma limit pobrani plików w każdej sesji (500 plików) ale warto jeśli chcemy ściągnąć całą zawartość witryny.
home » http://www.tenmax.com
kategorie » Internet, Narzędzia,
 
 
Nr 88» eMule
eMule
p2p, wymiana i ściąganie plików
eMule jeden z najpopularniejszych programów p2p, nazwa "eMule" pochodzi z zwierzęcia zwanego "Mułem". Program rozwijany jest na zasadach Open Source i stanowi alternatywę dla oryginalnego klienta sieci eDonkey. Aplikacja ma rozbudowany, spolszczony interfejs i kierowana jest do osób, które ściągają duże pliki, na przykład obrazy płyt. eMule jest całkowicie darmowy, wolny od programów adware, spyware itp. Program po polsku.
home » http://www.emule-project.net
kategorie » Internet, Narzędzia,
 
 
Nr 82» xp-AntiSpy
xp-AntiSpy
Optymalizacja ustawień Windows XP
Program modyfikuje ustawienia Windows XP, między innymi blokuje wysyłania informacji do internetu. Program odłącza automatyczne pobieranie licencji, kodeków, wysyłanie informacji o błędach do producenta. Po za tym pozwala modyfikować inne elementy konfiguracyjne np. ukryć komputer w sieci wyłączyć host skryptów, usługę automatycznego połączenia z internetem.
xp-antispy is a freeware to configure microsoft windows xp easily
home » http://www.xp-antispy.org
kategorie » Narzędzia,
 
 
Narzędzia linków: 12 na 2 stronach

« poprzednia    

1

  2  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1